Cena za opakowanie: 234,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Cifre Nexus Pearl Mate Antislip Rect. 60x60- 20mm- podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | Cifre-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Strukturalna |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #20236 |
