Dostępność:
W magazynie
Czas wysyłki:
3 dni
Cena:
215,00 zł m2
617.05
Cena za opakowanie: 617,05 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Cerrad Marmo Morocco Black 119,7x119,7- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,87 m2 |
| Producent | Cerrad- Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 52 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #27280 |
Produkty powiązane
