Cena za opakowanie: 383,40 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Lśniąca głębia zieleni – płytki Casalgrande Padana Marmoker Verde Aver Lucido 30x60
Szukasz sposobu na wnętrze, które intryguje elegancją i niebanalnym kolorem? Włoskie płytki gresowe Casalgrande Padana Marmoker Verde Aver Lucido w formacie 30x60 cm to kwintesencja luksusu. Ten wyrafinowany gres mistrzowsko imituje ciemnozielony marmur, którego tło przecinają kontrastujące, jaśniejsze żyłki. Wykończenie typu lucido, czyli lustrzany połysk, nadaje powierzchni niesamowitą głębię i pięknie odbija światło, optycznie powiększając i rozjaśniając przestrzeń. To idealny materiał na reprezentacyjne ściany i podłogi w nastrojowej łazience, eleganckim salonie czy holu, wprowadzający odważny, pałacowy szyk w nowoczesnym wydaniu.
Włoska precyzja i zachwycający połysk
Kolekcja Marmoker to synonim bezkompromisowej jakości i doskonałych parametrów technicznych. Kompaktowy, prostokątny format 30x60 cm daje dużą swobodę aranżacyjną, a fabrycznie rektyfikowane krawędzie umożliwiają precyzyjny montaż z zastosowaniem minimalnej fugi. Efektem tego zabiegu jest spójna, lśniąca tafla zielonego marmuru bez wyraźnych podziałów. Prezentowany gres jest w pełni mrozoodporny, twardy i wysoce odporny na codzienne użytkowanie. Dodatkowo, gładka, polerowana powierzchnia znacznie ułatwia utrzymanie nienagannej czystości. Wybierając model Verde Aver Lucido, inwestujesz w prestiżowy design i wieloletnią, niezawodną trwałość.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,08 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Zielony |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #28533 |
