Cena za opakowanie: 720,90 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Luksusowy blask z płytkami Casalgrande Padana Marmoker Statuario Oro Lucido 90x90
Włoskie płytki gresowe Casalgrande Padana Marmoker Statuario Oro Lucido w formacie 90x90 cm to propozycja dla miłośników bezkompromisowej elegancji. Ten wielkoformatowy gres perfekcyjnie odwzorowuje strukturę szlachetnego, białego marmuru, który został przełamany subtelnym, złotym użyleniem. Wyróżnikiem tej wersji jest wykończenie typu lucido, czyli lustrzany połysk. Odbijająca światło, polerowana powierzchnia nie tylko dodaje wnętrzom prestiżu, ale również wspaniale je doświetla i optycznie powiększa przestrzeń. To idealny wybór na podłogi i ściany do reprezentacyjnego salonu, przestronnego holu czy ekskluzywnej łazienki.
Włoska jakość i uniwersalne parametry techniczne
Kolekcja Marmoker to nie tylko zachwycający wygląd, ale również najwyższe standardy techniczne, z których słynie ten ceniony włoski producent. Płytki posiadają solidną grubość 10 mm, zapewniającą wysoką wytrzymałość na codzienne użytkowanie. Dzięki pełnej mrozoodporności, gres ten sprawdzi się w zróżnicowanych warunkach. Niezwykle ważnym atutem są precyzyjnie rektyfikowane krawędzie, które pozwalają na montaż z użyciem minimalnej fugi. Taki zabieg gwarantuje uzyskanie gładkiej, jednolitej tafli lustrzanego marmuru, która przez lata będzie stanowić wyjątkową i trwałą ozdobę każdego nowoczesnego i klasycznego wnętrza.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #28487 |
