Cena za opakowanie: 444,96 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Atelier Lavanda Matt 40x120 płytki gresowe podłogowe – zieleń w matowej wersji
Płytki podłogowo–ścienne od marki Casalgrande Padana z monochromatycznej kolekcji Atelier to propozycja inspirowana spokojną, naturalną zielenią. Jednokolorowy produkt dodaje wnętrzu szlachetności i pełnej harmonii. Format 40x120 cm pozwala na szerokie zastosowanie – od eleganckich łazienek po nowoczesne jadalnie. Mrozoodporny gres od Casalgrande Padana gwarantuje najwyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne i plamy, zachowując przy tym jedwabisty dotyk matowej powierzchni. Zielone płytki są rektyfikowane, co pozwala na niemal niewidoczne łączenia. Wybierz je, by stworzyć przestrzeń, która żyje kolorem, ale pozostaje elegancka i stonowana.
Monokolorowe płytki Casalgrande Padana – jednolita barwa nie oznacza nudy
Płytki monokolor dają pole do popisu w rozmaitych aspektach. Po pierwsze: możesz mieszać mat z połyskiem w tym samym kolorze. Po drugie: kafelki ułożone pionowo bądź poziomo będą świetną okazją do podkreślenia konkretnej strefy w pomieszczeniu (barwny akcent), a dodatkowo wyraźnie rozjaśnią dany pokój.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 40x120 cm |
| Kolor | Zielony |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #28612 |
