Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 2 669,76 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Atelier Cristallo Matt 120x120 płytki gresowe monokolor – delikatny dotyk jedwabiu
Beżowo–kremowa płytka z kolekcji Atelier od marki Casalgrande Padana to kwintesencja pastelowej łagodności. Jej kolor w matowym wykończeniu, przypominający gęstą śmietankę, wprowadza do wnętrza miękkie światło i niezakłócony spokój. Format 120x120 cm i rektyfikowane krawędzie pozwalają na stworzenie luksusowych powierzchni o minimalnej liczbie łączeń. Dzięki technologii produkcji Casalgrande Padana, mrozoodporna płytka zachowuje głębię koloru przez dekady. To idealny wybór dla osób szukających balansu między nowoczesnym designem a domowym ciepłem. Twoja podłoga czy ściany stanie się płótnem dla reszty aranżacji.
Beżowe płytki Casalgrande Padana – fundament nowoczesnego stylu loftowego
Choć styl loftowy kojarzy się z betonem, pastelowe, matowe wykończenie płytek zmiękcza surowość industrialnych przestrzeni. Płytka ta fantastycznie odnajduje się w towarzystwie odsłoniętej cegły, czarnej stali i surowego drewna. Dzięki monochromatycznej strukturze nie rywalizuje z wyrazistymi dodatkami, lecz tworzy dla nich szlachetną bazę. Zamiast przytłaczać chłodem, otula wnętrze nowoczesnym spokojem i elegancją w iście włoskim wydaniu.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #28605 |
