Cena za opakowanie: 667,44 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Atelier Brume Matt 60x120 płytki gresowe monokolor – kolor jak zza mgły
Marka Casalgrande Padana słynie z różnorodnych płytek gresowych o wysokiej wytrzymałości. Kafelki w sporym formacie 60x120 cm z urokliwej kolekcji Atelier w szarym kolorze, wpadającym w beż (brume), doskonale maskuje drobne zabrudzenia, co czyni ją wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem do kuchni i przedpokoju. Jako pełnowartościowy gres porcelanowy na ściany i podłogi, charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi m.in. rektyfikowanymi krawędziami oraz mrozoodpornością. Matowe wykończenie podkreśla nowoczesny styl, a cienki format ułatwia renowację bez konieczności usuwania starych okładzin. To idealne tło dla zielonych roślin i naturalnych tkanin. Poczuj więź z naturą w nowoczesnym, włoskim wydaniu, które celebruje minimalizm.
Płytki Casalgrande Padana brume – jakie style podkreśla?
Wybierając płytki brume, decydujesz się na konkretny klimat wnętrza. Nieoczywista barwa – pomiędzy szarością i beżem – stanowi genialne tło, które nie dominuje w pomieszczeniach. Wykorzystaj je, aranżując domy czy mieszkania w stylu minimalistycznym i zen – zyskasz przestrzeń sprzyjającą wyciszeniu. Z kolei w przestrzeniach skandynawskich świetnie komponują się z bielą, jasnym drewnem i czarną armaturą.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 30 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #28601 |
