Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 2 669,76 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Casalgrande Padana Atelier Brume Matt 120x120 płytki gresowe monokolor – ciepło na ścianach i pod stopami
Włoski gres marki Casalgrande Padana wnosi do wnętrza naturalną harmonię i ciepło. Ten wpadający w szarość kwadrat z nutą beżu (brume) jest odpowiedzią na potrzeby miłośników stylu skandynawskiego i nowoczesnej klasyki. Matowa powierzchnia gresu jest niezwykle przyjemna w dotyku, wpływając pozytywnie na otoczenie. Dzięki grubości 6,5 mm płytka jest lekka, co pozwala na niezwykle łatwy montaż, dodatkowo podbity przez rektyfikowane krawędzie. Rektyfikacja zapewnia perfekcyjne dopasowanie, a mrozoodporność gwarantuje trwałość w każdych warunkach. Stwórz przestrzeń, która koi zmysły i zaprasza do odpoczynku po intensywnym dniu. Z płytkami w formacie 120x120 cm to możliwe.
Szare płytki Casalgrande Padana, czyli komfort w pigułce
Płytki szare z kolekcji Atelier to propozycja dla miłośników panującej w naturze harmonii. Ich delikatny odcień tworzy przytulną przestrzeń, która zaprasza do odpoczynku. Idealne do sypialni oraz salonów, będą także doskonałym tłem dla kolorowych akcentów. To wprost wymarzony wybór dla osób, u których zachwyt budzą ultra spokojne skandynawskie wnętrza bądź te spod znaku nowoczesności.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,88 m2 |
| Producent | Casalgrande Padana- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 40 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 120x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #28602 |
