Cena za opakowanie: 840,24 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Caesar Anima Wonder Gems Lucidato 60x120 -6mm płytka gresowa imitująca marmur - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Caesar - Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 6 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #63725 |
