Cena za opakowanie: 228,96 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Qua Granite Bianco River 60x120 gres rektyfikowany imitujący marmur – stwórz eleganckie i stylowe wnętrze z marmurem
Płytka gresowa w doskonały sposób naśladuje wygląd oryginalnego marmuru z Carrary. Kafelki charakteryzują się uniwersalną białą barwą z delikatnymi żyłkami w formie ciemniejszych smug. Gładka i polerowana powierzchnia sprawia, że płytki nabierają luksusowego wyglądu, idealnego do wnętrz glamour, klasycznych, a nawet nowoczesnych. Prostokątne elementy o wymiarach 60x120 cm będą perfekcyjnym wyborem zarówno na ściany, jak i na podłogi. Mrozoodporne płytki z rektyfikowanymi krawędziami zostały wyprodukowane przez znaną na rynku, turecką markę Qua Granite.
Marmur z Carrary – co o nim wiemy?
Marmur karraryjski to szlachetny wariant białego marmuru. Jego cechą charakterystyczną są popielate żyłki rozmieszczone regularnie na powierzchni kamienia. Atutami kararu są nie tylko trwałość i dekoracyjność, ale również fakt, że był on bardzo często używany jako materiał rzeźbiarski. Jego wielkim fanem był m.in. Michał Anioł. Marmur jest wydobywany we Włoszech w regionie Toskania.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1.44 m2 |
| Producent | Qua Granite-Turcja |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32,00 kg |
| Rodzaj powierzchni | Poler |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #948 |
