Cena za opakowanie: 2 299,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Prawe |
| ID produktu | #41596 |
Opis
Besco Viva 100x195 DVP-100-195C chromowane uchylne prawe drzwi do wnęki prysznicowej- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom
- typ kabiny: drzwi uchylne
- kierunek otwierania: prawy
- szkło: przezroczyste
- szerokość wejścia:60 cm
- wymiar: 100x195 cm
