Besco Uniqa Glam Grafitowa umywalka wolnostojąca 32x46x84 #UMD-U-WGG z chromowanym korkiem klik-klak
Cena za opakowanie: 4 795,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Besco Uniqa Glam Grafitowa umywalka wolnostojąca 32x46x84 #UMD-U-WGG- podstawowe informacje o umywalce:
Dane techniczne
| Typ | Wolnostojąca |
| Kształt | Owal |
| Otwór na baterie | Nie |
| Materiał | Konglomerat |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| ID produktu | #36286 |
