Cena za opakowanie: 1 569,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Czarny |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj | Walk-in |
| Dłuższy bok | 110 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41574 |
Opis
Besco Toca 110x190 TCP-110-190C czarna kabina prysznicowa typu Walk-In- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: czarny
- typ kabiny: Walk-in
- szkło: przezroczyste
- wymiar: 110x190 cm
- regulacja wspornika: 120 cm
