Cena za opakowanie: 1 275,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41616 |
Opis
Besco Sinco 90x195 DS-90 chromowane drzwi do wnękowej kabiny prysznicowej- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom
- typ kabiny: drzwi uchylne
- szkło: przezroczyste
- wymiar: 90x195 cm
