Cena za opakowanie: 2 465,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj | Prostokątna |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Wejście | Drzwi uchylne |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Prawe |
| ID produktu | #41468 |
Opis
Besco Pixa 100x80x195 PPP-108-195C chromowana prostokątna prawa kabina prysznicowa- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: chrom
- prostokątna
- narożna
- kierunek otwierania: prawa
- szkło: przezroczyste
- wymiar: 100x80x195
