Cena za opakowanie: 1 779,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Producent | Besco |
| Kolor | Czarny |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj | Walk-in |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| ID produktu | #41499 |
Opis
Besco Icon 120x200 IC-120-200C czarna kabina prysznicowa typu Walk-In z ramieniem sufitowym- podstawowe informacje o kabinie:
Dane techniczne :
- kolor: czarna
- typ kabiny: Walk-in
- szkło: przezroczyste
- wymiar: 120x200
- regulacja ramienia sufitowego: 200-260 cm
