Cena za opakowanie: 449,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Półokrąg |
| Materiał | Akrylowy |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #41712 |
Opis
Besco Aron Slimline 80x80 BAA-80-NR biały akrylowy półokrągły brodzik prysznicowy- podstawowe informacje o brodziku:
Dane techniczne :
- kolor: biały
- materiał: akryl sanitarny
- powierzchnia: gładka
- wymiar: 800x800 mm
- wysokość: 55 mm
- montaż: na posadzce
