Bazalt Black Rett. 60x60 20 mm płyty tarasowe gresowe imitujące beton
Cena za opakowanie: 121,68 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Bazalt Black Rett. 60x60 20 mm - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | MARMARA- Turcja |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płyta tarasowa |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #25968 |
