Cena za opakowanie: 138,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Barwolf Oxford Craquele Emerald Green OXC-21005 płytka ścienna cegiełka- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,36 m2 |
| Producent | Barwolf- Niemcy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 28 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Waga opakowania (kg) | 11 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 6,5x20 cm |
| Kolor | Zielony |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #57576 |
