Cena za 5 opakowania (min. zamówienie): 2 425,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Barwolf Flakes XXL Funky KE-22070 80x80 płytka gresowa imitująca lastryko- podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,28m2 |
| Producent | Barwolf- Niemcy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10 mm |
| Klasa ścieralności (PEI) | 4 |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 80x80 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 5 |
| ID produktu | #57535 |
