Cena za opakowanie: 219,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,50 m2 |
| Producent | Barwolf- Niemcy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 26 szt. |
| Przeznaczenie | Mozaika ścienna i podłogowa |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Klasa ścieralności (PEI) | III |
| Waga opakowania (kg) | 18 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 14x14 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #57811 |
Opis
