Cena za opakowanie: 589,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Wieszak |
| Typ | Metalowy |
| Montaż | Przykręcany |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| ID produktu | #39212 |
Opis
Baltica Design WIDAR wieszak wiszący na ręczniki 40x20x110 czarny :
Podwieszany wieszak na ręczniki w stylu industrialnym, wykonany ze stalowych profili. Jest to nie tylko praktyczny dodatek, ale także modny element wystroju wnętrz wpisujący się w obecne trendy. Idealny do aranżacji łazienki.
Produkt jest w pełni przystosowany do użytkowania w łazience, gdyż malowana proszkowo stal odporna jest na wilgoć. Podwójny wieszak mocowany jest do sufitu.
Zaprojektowany został z myślą o wielbicielach minimalistycznego, surowego stylu.
Produkt wykonany jest z grubej stali. Wszelkie jego elementy są spawane, stąd też otrzymują Państwo gotowy wieszak, niewymagający składania.
Szczegóły:
- dostępne rozmiary:
- 40x20x110 cm
- 50x20x110 cm
- 40x20x130 cm
- 50x20x130 cm
- kolory :
- czarny (mat)
- złoty (półmat)
