Cena za opakowanie: 519,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Wieszak |
| Typ | Metalowy |
| Montaż | Stawiany |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| ID produktu | #39125 |
Opis
Baltica Design EVALD wieszak wolnostojący na ręczniki 50x30x75 czarny :
Wolnostojący wieszak na ręczniki w stylu industrialnym, wykonany ze stalowych profili. Jest to nie tylko praktyczny dodatek, ale także modny element wystroju wnętrz wpisujący się w obecne trendy. Idealny do aranżacji łazienek.
Produkt jest w pełni przystosowany do użytkowania w łazience, gdyż malowana proszkowo stal odporna jest na wilgoć. Podstawa oraz górna część wieszaka swoim kształtem przypominają literę“T”.
Zaprojektowany został z myślą o wielbicielach minimalistycznego, surowego stylu.
Produkt wykonany jest z grubej stali. Wszelkie jego elementy są spawane, stąd też otrzymują Państwo gotowy wieszak, niewymagający składania.
Szczegóły:
- dostępne rozmiary:
- 50x30x75 cm
- kolory :
- czarny (mat)
- złoty (półmat)
- waga
- 3,2 kg
