Cena za opakowanie: 343,44 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Argenta Studio Laths Walnut 60x120 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 2,16 m2 |
| Producent | Argenta - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 21 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #51572 |
