Cena za opakowanie: 176,58 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62 m2 |
| Producent | Argenta - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 9 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 7 mm |
| Waga opakowania (kg) | 20 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x60 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #51145 |
Opis
