Cena za opakowanie: 164,22 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,39 m2 |
| Producent | Argenta - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,5 mm |
| Waga opakowania (kg) | 27 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #49184 |
Opis
