APE Tonality Wicker Champagne Rect 60x120 płytki dekoracyjne gresowe
Cena za opakowanie: 441,87 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE Tonality Wicker Champagne Rect 60x120 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,43 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10,20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 32,67 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #37997 |
