APE Stay White 20x60 płytki ścienne
Cena za opakowanie: 243,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE Stay White 20x60 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 12 szt. |
| Przeznaczenie | Ściany |
| Grubość (mm) | 8,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 22,38 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x60 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #37652 |
