APE Piemonte Avocado 7,5x15 płytki ścienne
Cena za opakowanie: 79,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,50 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 44 szt. |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Grubość (mm) | 6,80 mm |
| Waga opakowania (kg) | 6,53 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 7,5x15 cm |
| Kolor | Zielony |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #37319 |
Opis
