APE Orsay Umber Sandalo 20x60 płytki ścienne dekoracyjne
Cena za opakowanie: 226,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,20 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 szt. |
| Przeznaczenie | Ściany |
| Grubość (mm) | 0,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 17,94 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x60 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #37311 |
Opis
