APE Luna Blanca POL Rect 60x120 płytki marmurowe gresowe
Cena za opakowanie: 372,96 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | APE -Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 10,20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 34,91 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #37221 |
Opis
