APE Hoss Ash Rect. 30x90 płytki ścienne
Cena za opakowanie: 309,15 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,35 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 8,80 mm |
| Waga opakowania (kg) | 20,57 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #36995 |
Opis
