APE Crayon White Rect. 31,6x90 płytki ścienne
Cena za opakowanie: 261,06 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE Crayon White Rect. 31,6x90 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,14 m2 |
| Producent | APE- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 9,30 mm |
| Waga opakowania (kg) | 19,13 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x90 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #36352 |
