APE Triana Caoba Rect 20x120 płytki drewnopodobne gresowe
Cena za opakowanie: 238,80 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE Triana Caoba Rect 20x120 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,20 m2 |
| Producent | APE - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,60 mm |
| Waga opakowania (kg) | 24,91 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 20x120 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #32834 |
