APE/Carmen Switch ON White Gloss 4,3x24,3 płytki ścienne cegiełki sześciokątne
Cena za opakowanie: 74,58 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,22 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 23 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 8,20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 2,98 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 5x25 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Nieregularny |
| ID produktu | #42574 |
Opis
