APE Ricetta Graphite Taglio 15x15 płytki lastrykowe dekoracyjne
Cena za opakowanie: 125,46 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,34 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 15 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 6,70 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 15x15 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #33295 |
Opis
