APE/Carmen Manacor Blue 11,8x11,8 płytki ścienne
Cena za opakowanie: 151,29 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE/Carmen Manacor Blue 11,8x11,8 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,41 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 30 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 9,20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 6,84 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 10x10 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #41553 |
