APE/Carmen Loop Night 6,3x25 płytki ścienne cegiełki
Cena za opakowanie: 144,76 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,44 m2 |
| Producent | APE- Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 28 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,40 mm |
| Waga opakowania (kg) | 6,11 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 5x25 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #41318 |
Opis
