APE/Carmen Frame Turquesa 12,5x15 płytki ścienne sześciokątne
Cena za opakowanie: 155,39 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,41 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 8,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 5,53 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 10x15 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Heksagon |
| ID produktu | #40814 |
Opis
