APE/Carmen Contemporary Nelly Forest 15x15 płytki betonowe gresowe
Cena za opakowanie: 154,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,50 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 22 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 8,65 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 15x15 cm |
| Kolor | Zielony |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #40432 |
Opis
