APE/Carmen Chevron Kinwood Walnut 8,5x44 płytki drewnopodobne gresowe
Cena za opakowanie: 67,66 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,34 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 7,33 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 10x50 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Nieregularny |
| ID produktu | #41195 |
Opis
