APE Belvedere Tourmaline 10x30 płytki ścienne
Cena za opakowanie: 202,98 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,02 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 34 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 7,40 mm |
| Waga opakowania (kg) | 13,09 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 10x30 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #34667 |
Opis
APE Belvedere Tourmaline 10x30 - podstawowe informacje o płytce
