APE Arts Nude 20x50 płytki ścienne
Cena za opakowanie: 222,60 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE Arts Nude 20x50 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,40 m2 |
| Producent | APE-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 14 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 8,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 20,67 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 20x50 cm |
| Kolor | Różowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #33901 |
