APE Anti-Slip Ama Tortora Rect. 90x90 płytki betonowe gresowe
Cena za opakowanie: 549,18 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE Anti-Slip Ama Tortora Rect. 90x90 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,62m2 |
| Producent | Ape Group-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 34,40 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 90x90 cm |
| Kolor | Szary |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #33303 |
