APE Anti-Slip Alabama Sandalo Rect 20x120 płytki drewnopodobne gresowe
Cena za opakowanie: 372,96 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
APE Anti-Slip Alabama Sandalo Rect 20x120 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | Ape-Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 12 mm |
| Waga opakowania (kg) | 33,50 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 20x120 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #32785 |
