Cena za opakowanie: 293,25 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Aparici Art-Deco White Manhattan Natural 29,75x29,75 płytka dekoracyjna - podstawowe informacje o płytce:
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,15 m2 |
| Producent | Aparici - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 13 sztuk |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,9 mm |
| Waga opakowania (kg) | 24 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x30 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #58960 |
