Cena za 4 opakowania (min. zamówienie): 735,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Alaplana Assen Graphite 60x60 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,71 m2 |
| Producent | Alaplana - Hiszpania |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 28 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x60 cm |
| Kolor | Grafitowy |
| Kształt | Kwadrat |
| Min. ilość opakowań | 4 |
| ID produktu | #14450 |
