Cena za opakowanie: 1 699,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Actima Seria 600 KAAC.1901.900.LP kabina prysznicowa półokrągła dwudrzwiowa 90x90x195 - podstawowe informacje :
- KAAC.1901.900.LP
- Rozmiar S/W mm: 900/1950
- Waga: 45 kg
- Kabina prysznicowa półokrągła Serii 600, z podwójnymi drzwiami przesuwnymi to wysokiej jakości model zaprojektowany z myślą o osobach ceniących klasyczne, harmonijne wnętrza.
- Jej wyróżniki to przede wszystkim solidna konstrukcja gwarantująca wytrzymałość na długie lata, wysoka funkcjonalność, precyzja wykonania i atrakcyjna geometryczna forma. Na uznanie zasługuje wysokogatunkowy materiał, czyli bezpieczne, hartowane szkło o grubości 6mm, pokryte innowacyjną powłoką Clean Control. Dzięki niej kabina jest łatwa w czyszczeniu i nie gromadzi zabrudzeń.
- Wytrzymałe profile kabiny idealnie łączą się z stylistycznie z dwustronnymi uchwytami ze stali nierdzewnej. Podwójne, maskowane rolki można z łatwością wypiąć w celu wyczyszczenia trudno dostępnych miejsc. Wszystkie elementy tej nowoczesnej konstrukcji zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dlatego jest to produkt z najwyższej półki, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań.
- Kabina dostępna jest w rozmiarze 900x900 mm i wysokości 1950 mm. Do kompletu polecamy brodziki serii Sense.
Dane techniczne
| Producent | Actima - Polska |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj | Półokrągła |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Wysokość | 195 cm |
| Promień | 550 mm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| Waga z opakowaniem | 47 kg |
| ID produktu | #36178 |
