Cena za opakowanie: 1 299,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Actima Seria 201 KAAC.1802.800/N kabina prysznicowa narożna dwudrzwiowa 80x80x190 - podstawowe informacje :
- KAAC.1802.800/N
- Rozmiar S/W mm: 800/1900
- Waga: 38 kg
- Seria 201 to szeroka i uniwersalna linia kabin prysznicowych, która umożliwia również nietypową zabudowę strefy kąpieli, dopasowaną do różnych powierzchni, którymi dysponujemy w łazience. Szeroka gama dostępnych produktów, pozwala z łatwością wybrać odpowiedni kształt i rozmiar.
- Kabina prysznicowa narożna Serii 201, to praktyczny model, który jest w swojej konstrukcji minimalistyczny i stylowy. Funkcjonalne rozwiązania techniczne i wysoka dbałość o każdy detal sprawiają, że jest to produkt ceniony przez Klientów od lat.
- Kabina kwadratowa narożna wyposażona jest w wysokiej jakości bezpieczne szkło hartowane o grubości 6 mm dla drzwi i 5 mm dla ścianki. Szkło pokryte jest innowacyjną powłoką Clean Control, dzięki której kabina jest łatwa w czyszczeniu i nie gromadzi zabrudzeń na powierzchni.
- Posiada najwyższej jakości profile ramy, gwarantujące stabilność konstrukcji. Wytrzymałe podwójne rolki drzwi przesuwnych zapewniają wygodę funkcjonowania, solidność systemu jezdnego i długą żywotność. Rolki można z łatwością wypiąć w celu wyczyszczenia trudno dostępnych miejsc.
- Kolejnym estetycznym wyróżnikiem kabin Serii 201 są ich nowoczesne, delikatne uchwyty na drzwiach, dopasowane kolorystycznie z ramą. Kabina jest dostępna w dwóch rozmiarach: 800x800 i 900x900 mm oraz wysokości 1900 mm. Montaż jest uniwersalny: lewy / prawy.
Dane techniczne
| Producent | Actima - Polska |
| Kolor | Chrom |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj | Kwadratowa |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Wysokość | 190 cm |
| Wejście | Drzwi rozsuwane |
| Wypełnienie | Szkło przezroczyste |
| W zestawie | Kabina bez brodzika |
| Mocowanie | Uniwersalne |
| Waga z opakowaniem | 40 kg |
| ID produktu | #36173 |
