Cena za opakowanie: 599,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Actima Holmi CEAC.3201.590.WH umywalka wpuszczana w blat 59x47 biała - podstawowe informacje :
- CEAC.3201.590.WH
- Rozmiar S/G/w mm: 590/470/105
- Waga: 15 kg
- Z otworem na baterię
- Bez przelewu
- Holmi ceramiczna umywalka wpuszczana w blat, doskonała alternatywa dla standardowych umywalek nablatowych. Umywalkę Holmi wyróżnia cienki rant, duże pole odkładcze, przelew oraz otwór na baterie. W opakowaniu znajduje się szablon ułatwiający wykonanie otworu w blacie.
- Uniwersalny kształt, dyskretny, niebanalny design, więcej przestrzeni umywalkowej i ciekawa aranżacja zarówno z meblami czy też blatem, wyróżniają umywalkę Holmi spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku. Umywalka doskonale sprawdzi się w nowoczesnej łazience, gdzie czas i wygoda mają wspierać codzienną higienę.
- Rekomendujemy zastosowanie niskiej baterii umywalkowej z szerokiej oferty Excellent.
- Do umywalki należy dokupić korek umywalkowo - bidetowy marki Excellent, dostępne w kilku modnych kolorach.
Dane techniczne
| Typ | Nablatowa |
| Otwór na baterie | Tak |
| Materiał | Ceramiczny |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #35894 |
